Eksperci od telematyki

 • LOKALIZACJA POJAZDÓW

  AUTOBSERWACJA to system dla pojazdów i innych środków transportu, który wykorzystuje technologię GPS i sieć komórkową GSM. System ten umożliwia dokładną lokalizację pojazdu, kontrolę stanu pojazdu i jednocześnie jest zabezpieczeniem pojazdu przed kradzieżą zarówno w Polsce, w Europie jak i na całym świecie.

  PRECYZYJNA LOKALIZACJA POJAZDÓW

  BEZPIECZNIEJSZY TRANSPORT I OCHRONA POJAZDU

  EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE PARKIEM SAMOCHODOWYM

  WYRAFINOWANY SYSTEM DO LOKALIZACJI I MONITOROWANIA POJAZDÓW

  product-2
  UKRYTY MONTAŻ REJESTRATORA GPS W POJEŹDZIE
  cars
  REJESTRATOR GPS ZBIERA INFORMACJĘ O POZYCJI I STANIE POJAZDU DO NASZEGO SYSTEMU
  devices-map
  Z KAŻDEGO DOWOLNEGO URZĄDZENIA (KOMPUTER / NOTEBOOK / TABLET / SMARTPHONE) Z DOSTĘPEM DO INTERNETU MOŻNA PRZEJRZEĆ BIEŻĄCĄ POZYCJĘ JAK I AKTUALNY STANU POJAZDU

  DZIAŁA ZAWSZE, BEZ WZGLĘDU NA INTENSYWNOŚĆ UŻYTKOWANIA

  LOKALIZACJA POJAZDU ODPOWIEDNIA DLA KAŻDEGO ZASTOSOWANIA.

  Jesteśmy w stanie zainstalować system GPS we wszystkich typach pojazdów i środkach transportu. Należą do nich samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, ciągniki i naczepy, pojazdy komunalne i specjalne, a także motocykle, quady, jachty.

  cars
  cars

  Nasz system jest najlepszym narzędziem do monitorowania położenia Twoich pojazdów jak i ich stanu. Jako eksperci w telematyce, oferujemy Państwu efektywny i łatwy w obsłudze system, który przynosi wymierne korzyści w zarządzaniu pojazdów!

   

  login

  Wersja internetowa portalu funkcjonuje na dowolnym komputerze, podłączonym do Internetu. Wymagane jest jedynie Login i hasło, w celu sprawdzenia lokalizacji swoich pojazdów a także w celu przejrzenia szczegółowych raportów zgodnie z potrzebami.

  Mobile track

  Ta funkcja zostanie udostępniona w krótkim czasie.

  Fakty

  0
  zadowolonych klientów
  0
  obsługiwanych pojazdów
  0
  typów pojazdów

  Funkcje

  MONITOROWANIE

  Portal lokalizacji pojazdów umożliwia śledzenie i lokalizację pojazdów w czasie rzeczywistym. W dowolnym czasie możliwe jest przejrzenie przejechanych tras. Wszystkie informacje są odwzorowane z dokładnością do 3 metrów-przy widoczności co najmniej 10 satelitów-na bardzo dokładnych mapach Open StreetMap.

  ŚLEDZENIE STANU POJAZDU – WYKRESY

  Pewne stany pojazdu mogą być monitorowane w czasie rzeczywistym. Możliwe jest także otrzymanie alarmu z przekroczenia określonych limitów. Zapamiętane wartości są prezentowane w formie wykresu i udostępniane za pomocą portalu.

  Dzieje się tak dla określonych stanów:

  • Poziom paliwa
  • Temperatura silnika
  • Temperatury chłodni, naczepy (tylko przy użyciu opcjonalnie dostępnych czujników temperatury)
  • Sygnały z dodatkowych czyjników

  SPRAWOZDANIA I KILOMETRÓWKA

  Za pomocą portalu można uzyskać szereg ważnych informacji w celu optymalizacji czasu pracy i kontroli pojazdu:

  • Według drogi: dane logistyczne (przebyty dystans, zużycie paliwa, czas jazdy i postojów)
  • Służbowe: przegląd jazd służbowych (kilometrówka)
  • Prywatne: przegląd jazd prywatnych (kilometrówka)
  • Według POI-s (punktów własnych)
  • Wykorzystanie i ilość pojazdów

  OBSZARY (Geofencing)

  Jest to narzędzie do lokalizowania i śledzenia pojazdów, maszyn i innych środków transportu, które nie mogą poruszać się poza ściśle określonym obszarem.

  Dowolnym kształtem wielokąta można zaznaczyć obszar ograniczonego poruszania się pojazdu. W przypadku przekroczenia obszaru przez pojazd, otrzymywany jest komunikat alarmowy w postaci e-mail.

  POI (Punkty własne)

  POI-s  jest to dowolny punkt na mapie zdefiniowany przez użytkownika pojazdu, który może np. oznaczać konkretny adres. Jest on używany m.in. do określenia czasu spędzonego przez konkretny pojazd w danym miejscu (POI-s). Uzyskany raport może służyć np. do rozliczania godzin czasu pracy w terenie.

  PRODUKTY

  MODUŁ GPS

  visionSMART

  Produkt Opis produktu

  visionPRO

  Produkt Opis produktu

  visionSOLAR

  Produkt Opis produktu

  MONTAŻ

  DOGODNE TERMINY MONTAŻU

  KRÓTKI CZAS MONTAŻU

  German contour

  NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

  24 MIESIĘCZNA GWARANCJA NA MODUŁ GPS

  UKRYTY MONTAŻ

  KIEROWCY WCZEŚNIEJ WRACAJĄ
  KLIENCI SĄ SZYBCIEJ OBSŁUŻENI
  POZIOM USŁUGI WZRASTA
  MNIEJ TELEFONOWANIA
  I MASZ WOLNĄ GŁOWĘ DO INNYCH WAŻNYCH RZECZY W SWOIM BIZNESIE

  Dlaczego AUTOBSERWACJA?

  • INTUICYJNY PORTAL KLIENCKI

   Portal został wykonany w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie telematyki o szerokiej funkcjonalności, odpowiedni zarówno dla zwykłych użytkowników jak i profesjonalistów.

  • WYSOKA JAKOŚĆ REJESTRATORÓW GPS

   Nasze rejestratory GPS zostały opracowane i wyprodukowane we własnym zakresie zgodnie z surowymi standardami jakości obowiązującymi w Europie (Homologacja EU). Wybór urządzeń zapewnia zastosowanie w zasadzie w każdym środku transportu.

  • WYSOKA PRECYZJA DANYCH

   W zależności od zdarzeń, takich jak odległość, zmiana kierunku jazdy i/lub czas postoju, zapewniamy maksymalną częstotliwość przesyłu danych co 3-5 sekund do naszego portalu.

  • WYSPECJALIZOWANE FUNKCJE ZABEZPIECZEŃ

   Dzięki dużej pamięci wewnętrznej rejestratora GPS, która może rejestrować dane w okresie ok. 1 miesiąca a także duży akumulator wewnętrzny, funkcje alarmowe zaniku sygnału GPS lub jego zagłuszania, system zapewnia doskonałą ochronę przed kradzieżą i nieuprawnionymi manipulacjami.

  • ELASTYCZNOŚĆ SYSTEMU

   Zarówno portal jak i rejestratory GPS zostały opracowane w 100% przez nas – a więc jesteśmy w stanie dostosować system do indywidualnych i specjalnych wymagań naszych klientów.

  • 24 MIESIĘCZNA GWARANCJA

   Wiemy, że nasze urządzenia są niezawodne. Dlatego oferujemy dla naszych klientów 24-miesięczną gwarancję. W ramach pakietu gwarantujemy w czasie obowiązywania umowy pełną funkcjonalność i niezawodność systemu.

  Oferta

  Wybierz odpowiednią ofertę dla siebie z naszego portfela.

  Próbując sprostać wymaganiom klientów, system może być elastycznie rozwijany i dostosowany do Twoich potrzeb.

  Cennik

  Prosimy o zapoznanie się z obrazami z naszego systemu. W zakładce LOGOWANIE możecie się Państwo zalogować do naszego DEMO . W ten sposób przekonacie się najlepiej o możliwościach i funkcjonalności naszego systemu.

  Kontakt

  CZY MACIE PAŃSTWO JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA? →

  ŻYCZYCIE SOBIE PAŃSTWO OFERTĘ NASZEGO SYSTEMU? →