Eksperci od telematyki

 • WIEDZA ZAMIAST WIARY

  Czy wiesz gdzie dokładnie są Twoi kierowcy?

  petromapAUTOBSERWACJA to doskonały system monitorowania Twojej floty.. Zaloguj się do internetowego portalu śledzenia i zobacz, gdzie dokładnie znajdują się twoje pojazdy w danym momencie, w którym kierunku i jak szybko się poruszają.

  Na ile wiarygodne są ręcznie wypełniane raporty jazdy i formularze nadgodzin?

  AUTOBSERWACJA eliminuje potrzebę ręcznego wypełniania papieru. Dzięki różnym funkcjom raportowania w portalu śledzenia, wszystkie informację są dostępne za jednym kliknięciem myszy.

  Czy możesz pokazać klientowi, kiedy Wasz pojazd był u niego?

  Możliwość udowodnienia kiedy pojazd znajduje się w jakim miejscu, może mieć decydujące znaczenie. Dzięki systemowi AUTOBSERWACJA można nie tylko uzyskać dokładny zapis każdego kolejnego pojazdu, ale można również automatycznie otrzymywać powiadomienia e-mailem lub wiadomość tekstową, gdy pojazd osiągnie lub opuści określony obszar.

  Który z Waszych pojazdów jest obecnie najbliżej klienta, który dzwoni i potrzebuje pomocy?

  petro3Szybkie spojrzenie na portal śledzenia AUTOBSERWACJA zapewnia natychmiastowe informacje i pozwala zaoszczędzić Tobie i Twoim kierowcom wiele czasochłonnych i rozpraszających połączeń telefonicznych.

  Ile paliwa zostało zużyte na jakiej trasie?

  Z AUTOBSERWACJA otrzymujesz pełny przegląd każdego zużytego litra paliwa. Poziom paliwa w zbiorniku i zużycie według jednostki sterującej pojazdu są rejestrowane. Procesy tankowania są rozpoznane i rejestrowane, a także możliwe do wychwycenia zlania ze zbiornika paliwa.