Nasza aplikacja wspiera e-TOLL

Miło nam poinformować, że nasza aplikacja wspiera system e-TOLL i jest z nim kompatybilna.

System e-TOLL jest obowiązkowy dla wszystkich pojazdów samochodowych oraz zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony, a także dla autobusów niezależnie od ich dopuszczalnej masy całkowitej.

Zgodnie z Ustawą z dnia 6 maja 2020 roku o zmianie ustawy o drogach publicznych oraz niektórych innych ustaw, elektroniczny pobór opłat obowiązuje w Polsce na autostradach płatnych, drogach szybkiego ruchu oraz wybranych drogach krajowych.

Informacje o urządzeniu

Urządzenie nasze posiada wbudowany akumulator, który pozwala na nieprzerwaną pracę przez około 17-24 godzin po odłączeniu zasilania od instalacji pojazdu.

Jednocześnie urządzenie posiada wewnętrzną kartę pamięci na wypadek zaniku sygnału GSM. Po odzyskaniu łączności, zaległe dane są zrzucane, więc nie ma zagrożenia do przesłania danych do systemu E-toll. Karta pozwala na jazdę ok. 30-50 dni bez łączności GSM.

Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo gromadzenia i przechowywania danych, żeby nie narazić się na ryzyko utraty danych, a co za tym idzie, kary za wykonany przejazd drogą płatną. Decydując się na nasz produkt, nie muszą się Państwo o to martwić. 

Urządzenia nasze są produktem w całości zaprojektowanym i wyprodukowanym w Polsce – łącznie z oprogramowaniem obsługującym urządzenia i aplikację do zarządzania flotą pojazdów.

Nasze urządzenie dostało wyróżnienie na targach gitex.com w Dubaju, które odbyły się w dniach 17-21 października br. i uwieńczone podpisaniem wielu kontraktów na dostawy dla kilku państwa zatoki Perskiej. Więcej o tym na stronie: https://petrovision.pl/vehicle-monitoring/

Ceny

Ceny promocyjne obowiązują do 31 marca

Cena za 1 szt. urządzenia wynosi 370 PLN 299 PLN netto (ZSL).

Koszt abonamentu za 1 miesiąc: 20 PLN 13 PLN netto.

Istnieje także możliwość zakupienia urządzenia z rocznym lub dwuletnim abonamentem – wówczas łączny koszt urządzenia i abonamentu jest niższy.

12 miesięczny abonament z 1 urządzeniem – 400 zł netto.

24 miesięczny abonament z 1 urządzeniem – 580 zł netto.

Nie pobieramy opłaty za aktywację. Nie ma żadnych ukrytych kosztów – działamy w sposób przejrzysty.

Koszt montażu urządzenia wynosi 150 PLN netto za 1 szt.

Możliwy też jest samodzielny montaż. Instrukcja montażu zostaje wysłana na życzenie. 

Istnieje możliwość podłączenia urządzenia pod tzw. „zapalniczkę” (OBU), doliczony zostanie wtedy koszt 10 PLN netto do każdego urządzenia.

Gwarancja jest 24-miesieczna. Oferta obejmuje wszystkie możliwe ulgi przy podanej ilości pojazdów.

Jednocześnie informuję, że przewidziany jest zwrot kosztów za urządzenia związane z poborem opłat w systemie e-toll: https://www.pit.pl/aktualnosci/500-zl-ulgi-na-dostosowanie-pojazdu-do-systemu-e-toll-1005573

Dodatkowo w ramach abonamentu otrzymują Państwo dostęp do naszego portalu, na którym można śledzić Państwa pojazdy, sporządzać raporty oraz wykonywać mnóstwo innych czynności. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI poprzez formularz

lub zadzwoń:

Tel.: +48 22 873 31 95
Kom. +48 501 265 097